Projekt przemiana – opinie uczestniczek

Projekt przemiana – opinie uczestniczek

Pierwsza edycja projektu przemiana dobiegła końca. W poniedziałek zaczynamy drugą edycję. W moim pierwszym wpisie na blogu napisałam moje odczucia dotyczące projektu i pokazałam Wam jak wyglądała dieta dziewczyn. KLIKNIJ TUTAJ, jeśli chcesz zobaczyć jak smacznie można jeść na diecie.

Podsumowując, cieszę się, że z tak wspaniałymi kobietami mam okazję współpracować. Jesteście piękne nie tylko na zewnątrz, ale i wewnątrz. Nie wątpcie w siebie nigdy i dążcie do wyznaczonych sobie celów. Wszystko jest w Waszych głowach. Jeśli pokonacie te ograniczenia i uwierzycie w siebie, uda Wam się osiągnąć to o czym marzycie.

A o to Wasze osiągnięcia. Jestem z Was bardzo dumna. Mam nadzieję, że Wy z siebie również!

Dominika

“To koniec mojej przygody z projektem przemiana, ale nie koniec zdrowego trybu życia. Karolina to osoba, która nie tylko jest mega dietetykiem. Karolina to najlepszy mentor jakiego mogłam sobie wymarzyć. Wzięłam udział w tej przygodzie z lekkim dystansem. Po co mi to było? Lockdown spowodował u mnie totalne rozbicie emocjonalne i fizyczne. Brak energii,”deprecha” , kanapa i totalnie minimum ruchu. Bardzo chciałam odzyskać siebie. Chciałam wstawać rano i zamiast prosto na kanapę z kawą i pierwszym posiłkiem o 16:00 aktywnie zdrowo spędzić dzień . Możecie mi wierzyć lub nie, ale nie jedząc wiele, kilogramów przybywało, a energia była na totalnym spadku. Co się zmieniło? WSZYSTKO ! Karolina jak obiecała tak zrobiła. Dieta była genialna, pyszna i syta. Bez “widzimisie”. Prosta i szybka. Zajadała się nią cala rodzina bez marudzenia, że musza wcinać mało doprawione i smutne jedzenie przepełnione zieleniną (tu dodam ,że nawet córka niejadek zaczęła nagle jeść, wiec dodatkowy plus tej przygody).

Po miesiącu -3 kg, po kilka centymetrów w obwodach i co najważniejsze stałam się zdrowsza, nie zasypiam na stojąco. Mam tyle energii, ze dosłownie nie chce mi się siadać na tej “kanapie”.

Kilka słów o samym projekcie. Dieta prosta, przejrzysta. Dostęp do aplikacji i pełna lista zakupów. Wsparcie Karoliny jak i dziewczyn na zamkniętej grupie. (Dziewczyny jestem z was mega dumna ! I dzięki za to ze byłyście wsparciem nawet w tych gorszych dniach) Lekcje i wideo motywacyjne z zadaniami coś pięknego ❤ Karolina dziękuje Ci za to, że jesteś i ze pomagasz przez to wszystko przejść. Kochasz to co robisz i to widać ! Życzę Ci samych sukcesów i to na pewno nie ostatni raz . Zostaje tu i nigdzie się nie ruszam. ”

tabela pomiarow

Magdalena

Projekt Przemiana? Hmm, czemu nie pomyślałam od razu, kiedy Karolina zarzuciła pomysłem na swoim Instagramie.
I tak minęły 4 tygodnie z wspaniałymi Dziewczynami. Moje odczucia przemyślenia? Wyznaczone postanowienia, cele i realizacja. Dzięki temu udało mi się zrzucić prawie 4 kg, regularnie pije wodę mineralną, z czym miałam wiecznie problem, postanowiłam zadbać o włosy i już widzę pierwsze efekty, a przede wszystkim znowu nabrałam chęci do życia! Czuje się lekka i pełna energii.
To nie tylko plan dietetyczny od Karoliny, ale również Jej wspaniałe motywujące filmiki, które dały mi wiele do myślenia i pokazały jak bardzo zaniedbałam od środka siebie. Oczywiście dla mnie to nie koniec, dalej będę kontynuować zdrowy tryb życia. Przy okazji chciałam powiedzieć, że gratuluję wszystkim sukcesów, mniejszych czy też większych, nie poddawajmy się! Jesteśmy najlepsze a wiadomo w grupie siła, a z Naszą Karoliną to możemy góry przenosić 🔥😎

Ewelina

“Może to dziwnie zabrzmi, ale naprawdę teraz czuję taką siłę i determinację. Wiem, że to dopiero początek. Fajne, proste przepisy i co dla mnie najważniejsze, nie marnuję żadnego jedzenia. Nawet jak miałam gorszy czas, to bez problemu wróciłam do tego jadłospisu. Gdzie wcześniej, powrót kończył się ciągłym odkładaniem “od jutra”. Myślę, że ta grupa sporo daje. Takie poczucie wsparcia i tego że nie jest się w tej walce samemu.”

Paulina

“Dzięki Projektowi Przemiana udało mi się zrzucić prawie 4 kg w ciągu czterech tygodni. Nie jest to moja pierwsza dieta, ale napewno zupełnie inna niż poprzednie. Widać, że dieta którą układa Karolina jest bardzo przemyślana (w piątek burger a w sobotę na drugie śniadanie tartaletki). Przepisy są proste i nie trzeba siedzieć godzinami w kuchni, a to było dla mnie bardzo ważne, ponieważ nie jestem fanem gotowania. Polecam każdemu ❤️

Sylwia

“Ja nie cieszę się, ze to koniec projektu, bo działam dalej. Najlepsze w tym wszystkim jest to, ze zmieniło się postrzeganie tego „odchudzania”. Podchodzę do tego na spokojnie, bo mam sporo czasu, a efekty i tak są i to jest najlepsze. Nie chodzę głodna i nie mam w głowie ciagle myśli o jedzeniu.  Oby ten zapał mi się nie skończył 🔥

Faustyna

“Projekt nauczył mnie regularności i sumienności. Pokazał mi że trzeba silnej woli i samo zaparcia. Cel który postawiłam sobie w projekcie udało mi się dokonać. Świetne jest to że w każdej chwili miałam oparcie w Karolinie jak i w dziewczynach z projektu ♥️  Projekt przemiana dał mi bardzo dużo, uwierzyłam w siebie i determinację w walce o lepszą wersja siebie. Ps. dieta była pyszna!️

Karolina, jesteś najlepsza osoba jaką spotkałam na swojej drodze, która pomogła mi osiągnąć mój cel ♥️ i dałaś determinację do dalszej walki  Dziękuje.”

Ada

“Po raz kolejny dałaś mi nadzieję, że da się i że mogę czuć się lepiej sama ze sobą. Pokazałaś, że zdrowo to nie zawsze niesmacznie ani dieta nie oznacza że człowiek jest głodny. Na pewno po tych tygodniach razem droga się nie kończy, bo moim zdaniem szkoda stracić takich postępów. Przyznam się szczerze że, mimo tego że czasem miałam chwilę zwątpienia to się nie poddałam dzięki Tobie i innym dziewczynom. Dzięki Tobie i twoim dietom jestem coraz bardziej zadowolona z tego jak wyglądam, chociaż wiem że nigdy nie będę instagramową pięknością, ale grunt to pokochać siebie. Moim zdaniem jesteś bezkonkurencyjna w tym co robisz , dajesz mega motywację i wspierasz, a nie tylko wysyłasz dietę i radźcie sobie sami za co bardzo szanuję.

A do celu , który sobie obrałam do maja już 2 kg więc myślę że małymi kroczkami do przodu. Jesteś wielka , dzięki Tobie wiem jak jeść, co moim zdaniem jest najważniejsze.”

Ewelina R.

Wciąż możesz dołączyć do kolejnej edycji projektu! Startujemy w poniedziałek 1 marca. Nie mogę się doczekać!

PROJEKT PRZEMIANA 2 EDYCJA