O mnie

Home / O mnie

Nazywam się Karolina Gąsiorek i jestem dietetykiem oraz autorką 4 e-booków kulinarnych.

Moją życiową misją jest pomaganie kobietom w osiągnięciu ich celów oraz zmiana ich nawyków żywieniowych na zdrowsze bez odmawiania sobie dobrego jedzenia.

Nie chodzi o to aby w miesiąc osiągnąć szczupłą sylwetkę, a później uzyskać efekt jojo. Dzięki diecie zmienimy nie tylko nasze ciało, ale zadbamy też o zdrowie i samopoczucie. W tym wszystkim bardzo ważna jest samoakceptacja dlatego staram się robić co w mojej mocy, aby moje podopieczne zmieniły swoje nastawienie i zyskały pewność siebie.

Uwielbiam gotować zdrowe potrawy i pokazywać, że dieta może być przyjemnością. W moich dietach ani e-bookach nie brakuje zdrowych fast foodów czy słodyczy. Kochasz frytki i hamburgery? Nie wyobrażasz sobie nie zjeść ciasta w ciągu tygodnia? Nie ma problemu. Ja już o to zadbam i stworzę jadłospis indywidualny pod Twoje potrzeby i preferencje żywieniowe.

Specjalizuję się w chorobach autoimmunologicznych w tym hashimoto na które sama choruję od 4 lat. Wiem z doświadczenia jak to jest wstawać rano bez energii, ze złym samopoczuciem i poczuciem, że nie mam na nic ochoty ani siły. Pomogę Ci to zmienić, tak jak pomogłam i sobie.

Gwarantuje, że pokochasz zdrowe odżywianie, które wejdzie Ci w nawyk, a schudnięcie będzie tylko efektem ubocznym.